• Blog

Przygotowaliśmy dla  klientów produkty w kategorii FOTO-DRUK-GADŻETY, mamy też nadzieję, że na rynku ogólnie dostępnych usług foto-poligraficznych znajdzie się również miejsce  dla nas, i że sprostamy oczekiwaniom większości z Was, nie tylko na rynku lokalnym, ale również w innych cześciach kraju.


FOTO 

- produkty w tej kategorii to głównie usługi z zakresu szeroko rozumianej fotografii okolicznościowej, szkolnej czy dokumentalnej;
- wykonujemy zdjęcia do wszelkich certyfikowanych dokumentów (paszport, dowód osobisty, wiza, legitymacje szkolne i pracownicze itp.)

DRUK
- Wywodząc swoje doświadczenia z fotografii, w okresie działalności zwróciliśmy uwagę na duże zainteresowanie klientów, aby uchwycone momenty nie tylko zostały utrwalone elektronicznie, ale też w wydaniu poligraficznym. Pytano nas o możliwość druku książek, kolaży z fotografii, upominków np. na imprezach weselnych czy podczas innych ważnych uroczystości.
Szybko przyszła refleksja, że przecież na co dzień zajmujemy się dokumentowaniem wszelkich zleconych okoliczności. Przygotowywane pliki dla klientów zawsze tworzyły określony klimat, układ graficzny przekładał się na kompozycję foto-poligraficzną, a stąd już tylko droga do końcowego etapu, czyli druku.
Tak więc  oferta została wzbogacona o wspomniany DRUK.

GADŻETY
- Druk z kolei przełożył się na dalszą część powstałej oferty, czyli upominki okolicznościowe, a że foto-poligrafia jest ściśle powiazana z reklamą, to jak nie trudno się domyslić, stalismy się również aktywnym uczestnikiem w tworzącym się rynku prezentów na zamówienie - oczywiście z takimi ważnymi komponentami jak : FOTO - Druk i wreszcie GADŻETY.

           PRODUKUJEMY WSPOMNIENIA
- Staramy się pomagać w dawaniu innym radości, przekładać piękno wspomnień w utrwalonym kadrze zdarzeń - tych  pięknych momentów.

Jesteśmy, bo sprawia nam wielką radość dokumentowanie przeżytych chwil.
  • Sklep zamknięty

SKLEP W BUDOWIE WKRÓTCE OTWACIE!