O Nas


 Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej dotyczącej działu fotopoligrafii naszej firmy.

FOTO*DRUK*POLIGRAFIA*GADŻETY FOTOGRAIFCZNE

- dokumenty, sesje, reportaże.

Wywoływanie fotografii, druk wielkoformatowy, produkcja foto-obrazów, foto-książek

kubków, koszulek, ceramiki nagrobkowej ...


WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Poświęcamy również czas, aby podzielić się wiedzą na temat fotografii. Być może Twoją uwagę przykuło jakieś niezwykłe zdjęcie ale nie masz bladego pojęcia jak dany efekt został osiągnięty, czy byłą to magia photoshopa czy skill fotografa?
Dzięki nam nie tylko uzyskasz odpowiedź na to pytanie ale też nauczysz się robić podobne, a może lepsze zdjęcia.

Fotografia ślubna,  zdjęcia do dokumentów, zdjęcia koleżeńskie, a także organizacja większych sesji lub reportaży z komunii czy innych imprez.

 
Nasza praca to nie tylko fotografia, spełniamy życzenia graficzne, fotograficzne i poligraficzne. Sprowadza się to do pełnej obsługi klienta dzięki wykwalifikowanej ekipie, w której każdy w swoim fachu ma kilku lub kilkunastoletnie doświadczenie. Nie ma znaczenia czy potrzebny jest projekt kubka z obrazkiem, znaku urodzinowego czy logotypu dla korporacji, jesteśmy w stanie zrobić dużo dużo więcej wkładając w każde zlecenie wszystkie umiejętności jakie posiadamy. Stały rozwój jest gwarantem, że każdy kolejny projekt spełnia normy i trafia w trendy swoich czasów.

Brakuje pomysłu na prezent urodzinowy, imieninowy, a może nie wiecie co wręczyć w wieczór panieński lub kawalerski?
Zapraszamy do naszego punktu, doradzimy, pomożemy, wykonamy i zapakujemy. Gwarantujemy, że będzie to niezapomniany prezent i pamiątka na całe życie. W razie pytań prosimy o kontakt. 


FotoOprawa.pl / BIURO: +48 690 970 130 / KSIĘGOWOŚĆ: +48 509 614 113

Graphics, Code & Design Show It Design